У РАЗІ ЗАГРОЗИ
У РАЗІ ЗАГРОЗИ РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: 098-900-60-60

Протистояння рейдерським атакам

У нашій країні нерідко робляться спроби заволодіти чужим бізнесом за допомогою рейдерської атаки, коли підприємство беруть під контроль сторонні люди і витісняють з нього законного власника. Проти таких спроб недостатньо мати на підприємстві охорону, оскільки рейдери використовують не тільки силу, але і прикриття чиновників, вони навчилися діяти нестандартно, використовуючи закриту інформацію і ефект несподіванки.

Протистояти рейдерському захопленню власності або бізнесу повинні люди, здатні до нестандартного мислення. Втрата бізнесу і майна, яку може спричинити за собою рейдерська атака, може бути відвернена своєчасним зверненням до професіоналів. Фахівці охоронної компанії «Донбас Охорона» пропонують такі антирейдерські послуги:

  • аналіз конкретного підприємства і пошук слабких місць, якими можуть скористатися злочинці для рейдерського захоплення;

  • повний аналіз всіх ризиків;

  • виправлення виявлених недоліків;

  • організація фізичної охорони об’єктів, на які планують здійснити атаку рейдери;

  • визначення замовника (фізичної особи або компанії), який готує рейдерську атаку на ваш об’єкт;

  • розробка схеми захисту вашого об’єкта від рейдерів за участю не тільки фахівців, що надають охоронні послуги, а й юристів;

  • оскарження незаконних дій державних органів, пособниками рейдерську атаку;

  • освітлення спроби рейдерського захоплення в ЗМІ.

Перед проведенням рейдерської атаки завжди проводиться велика робота по збору інформації про мету рейдерського захоплення. Тому, якщо вашим підприємством почали активно цікавитися, – це привід звернутися в компанію, яка зможе захистити вашу власність і бізнес від незаконних посягань.

Крім протистояння рейдерським атакам, наші фахівці займаються врегулюванням корпоративних суперечок і конфліктів. Ця послуга може стати в нагоді при виникненні конфлікту між власниками одного підприємства або партнерами по бізнесу. У цьому випадку наявність третьої сторони може посприяти врегулювати конфлікт мирно і цивілізовано. Ми беремося за вирішення завдань будь-якої складності.