У РАЗІ ЗАГРОЗИ
У РАЗІ ЗАГРОЗИ РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: 098-900-60-60

Охорона виробничих і промислових об’єктів, складських приміщень.

Виробничі та промислові об’єкти різних форм власності, в нашій країні, дуже часто стають об’єктами несанкціонованого доступу, вандалізму, підпалу, розкрадань, рейдерських захоплень та інших протиправних дій. В умовах реальної війни з агресором і постійної зміною влади, виробничі та промислові об’єкти потребують ще в більш сильної охорони. Ми, «Донбас-Охорона», готові завжди прийти до Вас на допомогу. Наші бійці мають великий військовий досвід в утриманні об’єктів державної ваги і стратегічного значення. За час війни накопичений колосальний досвід, який допомагає забезпечити безпеку на будь-якому об’єкті.

Охорона виробничих і промислових об’єктів спрямована на розробку і проведення ефективних превентивних заходів, які зведуть до мінімуму потенційно можливі ризики і загрози, такі як: несанкціоноване проникнення сторонніх, похибки в організації пропускного режиму, пожежної безпеки, розкрадання, псування майна та інші. Для визначення зони ризиків і виявлення потенційних загроз необхідно провести обстеження об’єкта. На підставі обстеження складається план безпеки об’єкта, з урахуванням специфіки діяльності підприємства, місцезнаходження і т.д.

Пам’ятайте, що тільки комплексний підхід зможе максимально убезпечити Ваше майно, життя і здоров’я Ваших близьких і Ваших співробітників. Компанія «Донбас-Охорона» допоможе з розробкою проекту і встановленням пожежної та охоронної сигналізації, які можуть комплектуватися датчиками диму і вогню, затоплення і витоку газу, розбиття вікон, проникнення і т.д. Так само важливими складовими комплексної системи безпеки є системи відеоспостереження та системи безпечного доступу.

Компанія «Донбас-Охорона» допоможе Вам розробити і впровадити максимально ефективну і доступну за вартістю систему безпеки, яка зніме з Вас всі проблеми стосуються безпеки на Вашому об’єкті. Ми гарантуємо дотримання домовленостей, оперативне реагування на виникаючі небезпечні ситуації, матеріальну відповідальність, працездатність Вашого підприємства. Ми націлені тільки на довгострокове співробітництво.