У РАЗІ ЗАГРОЗИ
У РАЗІ ЗАГРОЗИ РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: 098-900-60-60

Охорона офісних приміщень

Охорона офісних приміщень сьогодні є необхідністю для багатьох фірм. Навряд чи знайдеться копання, яка бажає піддати себе будь-яким ризикам, пов’язаними з відсутністю або перебоями в роботі системи безпеки. В даний час в Україні зростає кількість компаній, будується багато офісних центрів та інших офісних приміщень. Охорона офісу – це розумна потреба процвітаючою і розвивається, мало того, візуальне наявність охорони і систем безпеки справляє гарне враження на відвідувачів і клієнтів, підвищує імідж компанії і впевненість в ній.

Більшість сучасних жителів мегаполісів, проводять багато часу на роботах і зокрема в офісах. Те ж стосується і керівників компаній і господарів бізнесу. Найчастіше в офісі знаходяться цінні речі і документи: правовстановлюючі документи компаній, друку, договору, друкована та електронна інформація, комп’ютерна та оргтехніка, особисті речі і т.д. Тому офісні приміщення завжди були привабливими для зловмисників, як для звичайних злодюг так і для конкурентів по бізнесу, а відсутність охорони або її погана організація дасть можливість правопорушникам виконати свої неправомірні плани. Для того щоб уникнути неприємних, а часом і небезпечних ситуацій, потрібно подбати про систему безпеки. Грамотна система безпеки, продумана разом з фахівцями охоронної структури, гарантує працездатність компанії, захист Вашого персоналу і Ваших клієнтів, збереження майна і матеріальних цінностей, зніме з Ваших плечей зайві турботи.

Наша компанія «Донбас-Охорона», володіючи досвідом охорони і оборони різних територій і будівель, як приватних так і державних, в тому числі в зоні бойових дій, допоможе Вам у комплексі убезпечити Ваш бізнес і офіс зокрема. Ми готові взяти під ключ охорону вашого офісу, всю прилеглу територію, парковку. Індивідуальний підхід до клієнта і комплексний підхід до системи безпеки дозволить нам повністю убезпечити ваш офіс, а так само паралельно вирішити такі питання як:

– фізична охорона периметра;

– установка системи доступу на територію і в приміщення;

– організація контрольно пропускного режиму;

– документальний або електронний облік працівників і відвідувачів;

– організація і контроль доступу до парковці і її обслуговування;

– установка системи відео спостереження;

– установка пожежної та охоронної сигналізації;

– установка датчиків задимлення, проникнення, витоку газу, затоплення та ін .;

– забезпечення безпеки співробітникам і відвідувачам;

– охорона матеріальних цінностей;

– захист комерційної та електронної інформації;

– огляд приміщень, запасних виходів, пожежних сходів, ліфтів;

– організація взаємодії з аварійно-рятувальними та службами швидкого реагування;

– контроль і запобігання несанкціонованого доступу, рейдерського захоплення.

Комплексний підхід компанії «Донбас-Охорона», з урахуванням Ваших побажань і нашого розуміння сутності Вашого бізнесу, побажаннями та доповненнями забезпечить Вашої компанії довгі роки спокійної і злагодженої роботи, процвітання і радості.