У РАЗІ ЗАГРОЗИ
У РАЗІ ЗАГРОЗИ РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: 098-900-60-60

Охорона квартири

В останні кілька років в Києві зафіксовано зростання квартирних крадіжок. Злодіїв не зупиняє наявність хороших замків, броньованих дверей, ні чергування консьєржок в під’їздах, ні наявність людей в сусідніх квартирах. Їдучи у відпустку або навіть виходячи в магазин за хлібом, ніхто не може бути впевнений, що його квартиру не пограбують. Для того щоб мати можливість відлучатися з квартири в будь-який момент, варто звернутися в позавідомчу охорону.

Компанія «Донбас Охорона» пропонує послуги з пультової охорони квартир. При зверненні в нашу компанію наші фахівці встановлять у вашій квартирі спеціальні датчики. Залишаючи квартиру, ви повинні будете набирати відомий тільки вам код, після чого оператори пультової охорони починають вести спостереження за вашою квартирою, при проникненні в житло злодія спрацьовують датчики, на пульт надходить сигнал, а по адресу надсилається група швидкого реагування.

На той випадок, якщо ви побоюєтеся, що в вашу квартиру можуть вдертися, коли в ній перебуваєте ви, ми пропонуємо встановити тривожну кнопку. Також ми встановлюємо протипожежну сигналізацію, датчики витоку газу або затоплення. Якщо у вас є домашні тварини, то запобігти помилкове спрацьовування сигналізації можна, встановивши спеціальні датчики, які не реагують на рухомі об’єкти масою до 25 кг.

Для того щоб встановити в квартирі сигналізацію і поставити її на пультової охорону, знадобиться всього кілька годин: наші співробітники вивчать квартиру на предмет наявності вразливих місць, скориставшись якими грабіжники можуть проникнути в квартиру, і встановлять ефективну комплексну охоронну систему. Після цього сигналізація буде негайно підключена до централізованого пульту охорони.

Вартість послуги пультової охорони квартири є фіксованою і визначається заздалегідь, вона непорівнянна з тією шкодою, яку можуть завдати грабіжники. Захистіть своє майно в Києві: зверніться в охоронну компанію «Донбас Охорона», і ми зробимо все можливе, щоб захистити вашу власність від незаконного проникнення і затримати злочинців, якщо вони наважаться на грабіж.