У РАЗІ ЗАГРОЗИ
У РАЗІ ЗАГРОЗИ РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: 098-900-60-60

Охорона фізичних осіб

Найважливішим завданням нашої компанії є контроль виконання Конституції України, стаття 3-тя якої говорить: «Людина, її життя та здоров’я, честь та Гідність, недоторканність та безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.»

Тому наша компанія пропонує для вас послуги особистого охоронця. Якщо Вам або вашим близьким загрожує небезпека, ми зможемо їй запобігти. Під охорону може бути взятий як один суб’єкт так і кілька осіб, в тому числі діти. Охорона може бути організована приховано або відкрито, в залежності від ступеня загрози та Ваших бажань. Охоронці можуть бути одягнені у формений або цивільний одяг, озброєні травматичною або вогнепальною зброєю, оснащені засобами індивідуального захисту, автотранспортом, радіозв’язком і тривожною кнопкою. При терористичні загрози використовується детектор вибухових пристроїв, може бути задіяний броні автомобіль, шифрована радіозв’язок і глушилки GSM сигналу. Виходячи з Ваших побажань, ситуації, що склалася і ступеня загрози, ми надамо оптимальний і безпечний рівень Вашого захисту.

Наявність навіть одного професійного охоронця здатне вберегти людину, якій за будь-якої причини загрожує небезпека, від безлічі проблем. Наймати особистих охоронців можуть собі дозволити зірки шоу-бізнесу та політичні діячі, а також великі бізнесмени.

Вартість особистої охорони обговорюється в індивідуальному порядку, вона залежить від кількості охоронців, часу, протягом якого людині потрібна охорона (кілька годин на день або цілодобово). Ціни на цю послугу досить високі, оскільки професійні ризики в цій справі немаленькі.

Ми надаємо для особистої фізичної охорони наших найкращих співробітників, що мають відмінну спортивну підготовку, володіють навичками екстремального водіння, які володіють технікою захисту від холодної зброї, мають пізнання в області ділового етикету, медицини та психології. Послуги фізичної охорони, що надаються справжніми професіоналами, будуть ненастирливої ​​і комфортними для клієнта. Його публічна і ділова активність не постраждає від наявності охоронців. При цьому рівень особистої безпеки, що забезпечується охоронцями, буде максимальним.

Особиста охорона може бути потрібна не тільки для захисту від кримінальних елементів, але і для підтримки іміджу. Ми розглянемо кожен конкретний випадок, оцінимо всі ризики і підберемо для вас найкращий варіант і влаштовує вас тариф. Наші фахівці надають як разові послуги, так і послуги охорони фізичних осіб на довгостроковій основі.