У РАЗІ ЗАГРОЗИ
У РАЗІ ЗАГРОЗИ РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: 098-900-60-60

Охорона будинку

Коли ми говоримо будинок – то відразу на увазі затишок, комфорт і безпеку, адже наш будинок – це наша фортеця. Але наскільки безпечний Ваш будинок? Чи потребує він в додаткової безпеки та охорони?

Якщо будинок не забезпечений надійною системою безпеки і охороною, то він потенційно менш безпечний, ніж наприклад квартира. Адже він знаходиться далі від сусідів, огороджений найчастіше парканом, гірше проглядається через господарських будівель, саду, гаража. Злодії зможуть спокійно, і навіть не дотримуючись тишу проникнути на ділянку і забратися в будинок, і ніхто не помітить, що в будинку знаходяться сторонні. Привабливість приватного будинку для грабіжників полягає також в кількості і розташуванні вікон на першому поверсі. Чим більше вікон – тим більше шансів, що одне з них може бути відкрито, або вибрати знаходиться в більш глухому місці і розбити його. Особливо незахищеним будинок залишається в осінньо – зимовий період, коли більшість сусідів живе в місті. Як же забезпечити охорону свого будинку і по праву називати його своєю фортецею?

Приватна військова Компнаїя «Донбас Охорона» рекомендує жителям Києва та Київської області наступні рішення для охорони приватного будинку, котеджу, дачі:

– встановлення охоронної пультової сигналізації;

– встановлення автономної сигналізації;

– встановлення пожежної сигналізації;

– встановлення тривожної кнопки або надання тривожного брелока;

– монтаж системи відеоспостереження;

– встановлення домофону, відеоглазка і додаткових систем безпеки;

– посилення периметра ділянки, зміцнення вікон і дверей.

Максимально безпечний будинок можливий при комплексному підході до його охорони. Наші фахівці безкоштовно проведуть обстеження Вашого будинку і ділянки, виявлять всі вразливі місця для проникнення і запропонують індивідуальну комплексну систему для максимально безпечного будинку при мінімальних витратах. Паралельно з електронними системами безпеки, Ваш будинок може додатково охоронятися фізичною охороною.

Приватна військова компанія «Донбас Охорона» забезпечить 100% охорону Вашої фортеці. Ми несемо повну матеріальну відповідальність за Ваше майно.

При спрацьовуванні сигналізації за адресою домоволодіння буде група швидкого реагування та діяти відповідно до обставин. У тому випадку, якщо ви рідко буваєте в своєму будинку (на дачі), то залишати його без пультової охорони дуже небезпечно: та сума, в яку вам обійдеться ця послуга, буде в рази менше, ніж вартість втраченого майна при пограбуванні.

Крім датчиків пультових охоронних систем, ми встановлюємо датчики, що спрацьовують при задимлення, витоку газу або при пожежі, що може допомогти врятувати ваше житло і майно при надзвичайній ситуації. Наявність в будинку тривожної кнопки дозволить забезпечити додаткову безпеку. Установка відеоспостереження дозволить при необхідності відновити повну картину причин розвитку надзвичайної ситуації.

Наявність фізичної охорони приватного будинку запобіжить 99,9% спроб пограбування. Наші фахівці можуть охороняти ваш заміський котедж в певний час доби або цілодобово. Охорона будинку може бути надана на певний термін (наприклад, коли ви відлучитися за кордон) або на довгостроковій основі. Вдаватися до такої послуги коштує, якщо у вашому будинку знаходиться дорога побутова техніка, великі суми грошей, коштовності, колекційні твори мистецтва.

Навіть якщо ви не боїтеся грабіжників і здатні дати відсіч грабіжникам самостійно, необхідність наявності охорони може бути продиктована іміджевими міркуваннями. Фахівці охоронної компанії «Донбас Охорона» підберуть для вас оптимальний варіант охорони будинку, виходячи з ситуації, що склалася, ризиків, ваших побажань і фінансових можливостей. Ми зробимо все від нас залежне, щоб ви відчували себе в своєму будинку в цілковитій безпеці, і могли без роздумів поїхати надовго у справах, не боячись, що в будинок проникнуть грабіжники.